Kurumsal

Şu ana kadar 1000’in üzerinde engelliye ve yaşlı bireylere profesyonel bakıcı personelimizle uzman ve kaliteli bakım hizmetleri sağlanmaktadır.

Evde ve hastane ortamında refakat bakım hizmetleri sağlık desteği gibi günlük ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla hemşire, sağlık teknikeri, bakım elemanı desteği ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı oluyoruz. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vucüdunun bakımına kadar her şeyi yapıyoruz. Bununla birlikte hastanelerde refakatçilik hizmeti veriyoruz. Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Saatlik, yarım gün,tam gün yada yatılı refakatçi hizmeti veriyoruz.

Misyonumuz

Bireylerin bakım, sağlık, yaşama katılım ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak adına huzurlu, sağlıklı bir ortamda bakım hizmetlerini insani değerlerini en ön planda tutarak gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme kapsamında, gerekli yatırım ve planlamaları yapan, en yeni teknolojileri kullanarak alt yapısını modernize eden, marka değerini sürekli koruyan ve son gelişmeleri takip eden bir kuruluş olmak.

BİZ SİZE ULAŞALIM

Daha kapsamlı bir hizmet için biz sizi arayalım.