Hasta Bakıcı ve Bakım Hizmetleri

Hasta Refakatçi

Hasta Refakatçi

Hasta Refakatçi, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı olmaktadır. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vucüdunun bakımına kadar her şeyi yapmaktadır.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşımaktadır. Zamanında ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçisi hizmeti sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Hastane ortamında ve evde bulunan hastanın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta refakat odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.

Hastanede veya evde tedavi gören hastalarınızın bakımı ile ilgilenecek olan yatılı hasta refakatçisi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Hastanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde karşılayabilecek, ihtiyacı olan ilgiyi ve şefkati gösterebilecek günlük refakatçi uzmanımızı uzakta aramanıza hiç gerek yok. Tamamı deneyimli olan ve referans da gösterebilecek olan evde hasta refakatçisi hizmetlerimizden siz de faydalanın.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşıyor. Doğru zamanda ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçi sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Saatlik, yarım gün,tam gün yada hasta refakatçi hizmeti veriyoruz.

7/24 Hizmet

Sevdiklerinize 7 gün 24 saat bakım ve acil yardım hizmeti sağlıyoruz.

%100 Memnuniyet

Hastalarımızı evde ziyaret ettiğimiz tüm hizmetlerimizde memnuniyet oranlarımız %99’un üzerindedir.

Uzman Bakıcılar

Ekibimizi seçerken ince eleyip sık dokuyoruz; seçtikten sonra da sürekli eğitimlerle bakım bilgisini güncel tutuyoruz.

Evde Bakım Uzmanları

Doktor, Hemşire, bakım destek personeli ve fizyoterapistlerimiz ile yanınızdayız.

Kişiye Özel Bakım

Hizmetlerimizi yalnızca %100 memnun olduğunuz sürece kullanabilirsiniz.

Dengeli Bakım

Tedaviye uygun doktor kontrolünde hizmet sunuyoruz.

Güvenilir Partner

Size ve yakınınıza güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Sürekli Gelişim

Yakınınızı uzaktan takip edebileceğiniz çözümler ile bakım hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

BİZ SİZE ULAŞALIM

Daha kapsamlı bir hizmet için biz sizi arayalım.